Usta Sanatçı Hayvanseverleri Kızdırdı

Yorum ekle
1 dk. Oku

Usta sanatçı Zerrin Özer, sosyal medya hesabından yaptığı, “Ben geçmişimi dürdüm, büktüm, çöpe attım. Çöpü karıştırmak köpeklerin işidir.” paylaşımıyla hayvanseverlerden tepki topladı. Özer, gelen eleştirilerden sonra konuyla ilgili açıklama yaparak, özür diledi.

Sanatçı Zerrin Özer’in dün Instagram hesabından yaptığı, “Ben geçmişimi dürdüm, büktüm, çöpe attım. Çöpü karıştırmak köpeklerin işidir.” paylaşımı, sosyal medyada gündem oldu.

- Reklam -

Bazı hayvanseverler, “Keşke duygularınızı dile getirirken en sadık dostlarımızı aşağılayacak ifadeler kullanmasaydınız. Çünkü hiç hak etmiyorlar, tüm kötülük insanlardan geliyor.” yorumunu yapınca Özer, özür diledi.

Zerrin Özer Özür Diledi

“Çok Üzüldüm.”

Kendisine gelen tepkilere yanıt veren 63 yaşındaki Zerrin Özer, “İnanın ben hiç öyle düşünmedim. Sadece ironiydi. Üç tane çocuğum var; Hurma, Ponpon ve Tosun. Çok üzgünüm… Kendi çocuklarımdan da özür dilerim. Çok şükür onlara. O kadar çok üzüldüm ki…” açıklamasını yaptı. Özer, ayrıca, konuyla ilgili tüm yorumlara da özür dileyerek, karşılık verdi.

Yorum Yap