Telefon Tutma Şeklimiz Kişilik Özelliklerimizi Yansıtıyor

Yorum ekle
2 dk. Oku

Telefon kullanımının birçok farklı yöntemi olsa da en yaygın olanları 4 farklı şekilde listeleniyor. Bu yöntemlerin ise insanların karakterini yansıttığına inanılıyor.

Telefon tutmanın en yaygın yolu, tek elle manevra yapmak için baş parmağınızı kullanmaktır.

- Reklam -

Eğer siz de tek elinizin baş parmağını kullanıyorsanız, kaygısız, mutlu ve kendinizden emin birer bireysiniz. Hayatın sizlere sunduğu her şeyi kabul ediyorsunuz ve bundan asla şikayet etmiyorsunuz.

Yeteneklerinizden emin olarak, hayatta önünüze sunulan her şansı denemek istiyor ve kendi konfor alanınızın ötesine taşıyabilirsiniz.

Bu insanlar yeteneklerinden emin olarak, hayatta önüne sunulan her şansı denemek ister ve kendilerini konfor alanlarının ötesine taşıyabilir.

Bir diğer kullanım türü olan baş parmağınızla telefonu kaydırırken diğer elinizle tutuyorsanız, pragmatik, sezgisel ve bilgesiniz.

Telefonunuzu bu şekilde tutmak, risk alıp çok para kaybetmektense dikkatli olmayı tercih edeceğiniz anlamına gelir. Diğer insanların karakterlerini çözmekte empatik, ilgili ve harika birer insan olduğunuzu gösterir.

Bu özelliklerin, doğru kişiyi çoğu insandan daha hızlı bulabildiğiniz için kolayca flört edebildiğiniz anlamına geliyor.

Telefonunuzu iki baş parmağınızla ekranda tutuyorsanız, zorluklara hızlı çözümler üreten biri olduğunuzu gösteriyor.

- Advertisement -

‘En uygun olanın yapılması’ sizin mottonuzdur ve her şeyi olması gerektiği gibi uyumlu gerçekleştirmeyi biliyorsunuz demektir.

Üçüncü resim ayrıca partilerde ve şenliklerde en enerjik kişi olduğunuzu gösteriyor.

Ancak bu özellikler, romantik hayatınızı renklendirmek için çok çalışmanız gerektiği anlamına geliyor.

- Advertisement -

Son olarak, telefonunuzu işaret parmağınızla kaydırıyorsanız, insanları canlı hayal gücünüz ve orijinal fikirlerinizle büyüleyen biri olduğunuz anlaşılır.

Hangi kariyer yolunu seçerseniz seçin, çok başarılı her zaman başarılı biri olacağınız, dışa dönük olsanız da, kendinize yeniden enerji vermek için izolasyonu tercih eden biri olduğunuzu gösteriyor.

Aşk ilişkilerinde utangaçsınız ve ilk adımı karşınızdaki kişinin atmasını istiyorsunuz. Ama bu yeni arkadaşlıklar kurmakla ilgilenmediğiniz anlamına gelmiyor.

Yorum Yap