Sibel Can’ın Oğlu Engincan Ural ile Evlenen Merve Kaya kimdir?

Yorum ekle
1 dk. Oku

Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural, uzun süredir beraber olduğu Merve Kaya ile evlendi. Bununla birlikte Merve Kaya’nın hayatı, ne iş yaptığı araştırılmaya başlandı. Peki Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural ile evlenen Merve Kaya kimdir? Merve Kaya kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar;

Sibel Can ile Hakan Ural’ın oğlu Engincan Ural, Merve Kaya ile hayatını birleştirdi. Bununla birlikte Merve Kaya’nın kim olduğu merak konusu oldu.

- Reklam -

Merve Kaya, erkek arkadaşı Engincan Ural’un nisan ayında ettiği evlenme teklifine ‘evet’ yanıtını vermişti. Ardından ikili, arkadaşlarıyla beraber kutlama yapmıştı.

Merve Kaya’nın özel hayatı hakkında fazla bilgi bulunmuyor.

İzka İnşaat İş Geliştirme Koordinatörü Merve Kaya, “Günümüzde kentlerin dönüşüm faaliyetleri ağırlıklı olarak bina bazında yapıyor.

Engincan Ural ile Merve Kaya’nın nikâh şahitleri arasında AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de vardı. Ömer Çelik, evlilik cüzdanını Merve Kaya’ya verirken Ural’a, “İki günü unutma; biri 9 Ekim, biri de 14 Şubat” dedi.

Sibel Can ve Hakan Ural çiftinin ikinci çocuğu Melisa Ural da uzun süredir beraber olduğu Alaattin Kadayıfçıoğlu ile düğüne katıldı. Öte yandan düğünde televizyon, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler de yer aldı.

Yorum Yap