Selin Ciğerci evlat edinmek için başvuru yaptı

Yorum ekle
2 dk. Oku

Kendi kozmetik markasını çıkaran ve vergi rekortmenleri listesine giren Selin Ciğerci, Gökhan Çınar’ın sunumuyla Exxen’de yayınlanan ‘Katarsis’ programına konuk oldu.

“ÇOCUĞUM OLSA HAYATIM TAMAMLANIR” 

Çocuk sahibi olma konusundaki düşüncelerini paylaşan Selin Ciğerci, “Çocuklarım olursa hayatım tamamlanır gibi hissediyorum. Artık evladım olsun istiyorum. Şimdi çocuk evlat edinmek istiyorum” dedi.

- Reklam -

37 yaşındaki fenomen, “Eşimle birlikte başvurularımızı yaptık. Önceliğimiz iki çocuk. İkiz olabilir. Yurtdışında başvuru yaptık. Onları eğitmek istiyorum, okullara göndermek istiyorum. Hayatım onlar olsun istiyorum” ifadelerini kullandı.

“EŞİMLE ÇOK MUTLUYUM” 

Futbolcu Gökhan Çıra ile evliliklerine dair konuşan Ciğerci, “Eşimle çok mutluyum. Hayatımın güzel bir dönemindeyim. Ben ruhumu bedenime uydurduğum günden beridir çok mutluyum ve hayatımın en güzel dönemindeyim” açıklamasını yaptı.

Selin Ciğerci, “Eşime çok aşığım. Aramızda sevgi, saygı, aşk ve koruma içgüdüsü var. Birbirimizin her şeyiyiz. Asla küs uyumuyoruz. Onu çok seviyorum. Dünya bir yana kocam bir yana şeklinde konuştu.

Eşine övgüler yağdıran fenomen, “O benim hem babam hem eşim hem de dostum. Onu öperek uyandırmak ve onunla ilgilenmek çok hoşuma gidiyor. İyi ki hayatımda var” dedi.

MİLYONLUK DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ 

Selin Ciğerci, geçtiğimiz günlerde 37’nci yaşından gün aldı. Arkadaşları arasında küçük bir kutlama yapan iş insanı, eşinin sürpriziyle havalara uçtu. Gökhan Çıra, eşine son model bir araba hediye etti.

Sürpriz karşısında çok mutlu olan Ciğerci, eşine sarılıp teşekkür etti. Gökhan Çıra’nın eşine aldığı son model otomobilin 4 milyon TL olduğu öğrenildi.

Gökhan Çıra, geçtiğimiz yıl da doğum gününde eşi Selin Ciğerci’ye sürpriz yapmış ve evi kırmızı güllerle doldurmuştu.

- Advertisement -

Yorum Yap