Halil Sezai O Anlar için Özür Diledi!

Yorum ekle
1 dk. Oku

67 yaşındaki Hüseyin Meriç’i darp etmesiyle Türkiye’nin gündemine oturan şarkıcı Halil Sezai, savcılık tarafından ifadeye çağrıldı.

67 yaşındaki yaşlı bir adamı darp ettiği görüntülerin ortaya çıkmasından sonra şarkıcı Halil Sezai tekrar ifadeye çağrıldı.

- Reklam -

Diğer yandan Halil Sezai’nin 67 yaşındaki Meriç’i darp ettiği görüntülere de tepki yağmaya devam ediyor. Sezai’nin çekim yapmalarına izin vermediği gerekçesiyle 67 yaşındaki Hüseyin Meriç’e şiddet uygulaması, sosyal medyada büyük tepki çekti. Birçok ünlü isim Halil Sezai’ye tepki gösterdi.

Soruşturma Genişletildi

Tuzla’da 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği gerekçesiyle ünlü şarkıcı Halil Sezai hakkında başlatılan soruşturmaya ilişkin Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yazılı basın açıklaması yapıldı. Açıklamada, “İstanbul ili Tuzla ilçesindeki bir villa sitesinde 15.09.2020 tarihinde Halil Sezai Paracıkoğlu’nun da aralarında bulunduğu bir grubun karıştığı kavgayla ilgili kolluğa ihbarda bulunulması üzerine Cumhuriyet Başsavcılığımızca soruşturma başlatılmıştır” ifadelerine yer verildi.

Soruşturma dosyasına giren görüntüler ve alınan beyanlar doğrultusunda soruşturmanın genişletildiğinin kaydedildiği açıklamada, “Şüpheli Halil Sezai Paracıkoğlu hakkında ‘Silahla Kasten Yaralama’, ‘Hakaret’, ‘Konut Dokunulmazlığını İhlal’ ve ‘Tehdit’ suçlarından ifadesi alınmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığımızda hazır edilmesi yönünde kolluğa ek talimat verilmiştir. Soruşturma kapsamında maddi gerçeğin her yönüyle açığa çıkarılması ve suç işleyen kişiler hakkında yasal gereğine tevessül edilmesi için gerekli tüm işlemler titizlikle sürdürülmektedir” ifadelerine yer verildi.

Yorum Yap