En Yeni Makyaj Modası

Yorum ekle
1 dk. Oku

Yeni sezonda iddialı renkler bir araya gelerek makyajınız şık bir görünüm sağlayacaktır. Özellikle bordo rujlar, özel günleriniz için altın ve parlaklık veren makyajlar göze çarpmaktadır. Özellikle yabancı ünlülerin çok sık kullandığı ve makyaj trendleri arasına giren makyaj tarzlarından sizlere bahsetmek isteriz.

Lipgloss Modası

Lipgloss makyaj trendleri genellikle kahve tonlarının bir araya gelerek sezona parlak ve ıslak bir görünüm sağlayacaktır. Daha az kontur ve daha az highlighter kullanan kişilerin vazgeçilmezleri arasında bulunan en popüler trendler arasında yerini almaktadır.

- Reklam -

No Make-up akımı / Makyajsız görünüm

Birçok ünlü makyaj trendleri hakkında bilgi verirken vazgeçilmezler arasında no make-up yani makyajsız bir görünüm sağlayan makyaj olduğunun altını çizerek gündemimize getirmektedir.

Yeni sezonda karşımıza çıkacak olan makyaj trendleri arasında Smokey göz makyajı siyah, tarçın ve kızın tonlarıyla birlikte farklı tarzlar oluşturacağınız makyaj trendleri arasında yerini almaktadır. Duman görünümü sağlayan ve dağınık duruşuyla göz kalemi ve far smokey makyaj tarzları gündemimize gelecektir.

Yorum Yap