Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Evleniyor mu?

Yorum ekle
1 dk. Oku

Son dönemlerde magazin gündeminin zirvelerinde yer almaya devam eden Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ilişkisinde yeni bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz aralık ayında çıktıkları Paris tatilinden döndükten sonra ayrılık kararı alan oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç’un barıştığı iddiaları ortaya atıldı. ‘Bu kez kesin bitti, bir daha geri dönüş yok’ diyen ünlü çift, aşklarına ikinci şans verdi ve geçtiğimiz ay Sevgililer Günü’nde Demet Özdemir’e evlilik teklifinde bulunan Oğuzhan Koç ne zaman evlenecekleri hakkında ilk kez konuştu.

Bir yıldır birlikte olan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, ikilisi geçtiğimiz aralık ayında Paris’e gitmiş, ancak dönüşte ayrılmıştı. Dönüşte büyük bir kavga eden çift, “Bir daha asla olmaz” diyerek, bağlarını koparmışlardı.

- Reklam -
Demet Özdemir – Oğuzhan Koç

O Ses Türkiye’nin finalinde durgun ve hüzünlü halleri ile dikkatleri üzerine çeken Oğuzhan Koç’a Ebru Gündeş, ‘Araya girelim, sizi barıştıralım’ demişti. Acun’da buna destek vermişti.

Bir ay boyunca ayrı kalan çiftin yakın çevrelerine tekrar barışmayı düşünmediklerini söyledi biliniyordu. Ayrılığa dayanamayan çiftten herkesi sevindiren müjde geldi.

Ancak ayrılık uzun sürmedi. 14 Şubat sevgililer gününde Oğuzhan Koç, sevgilisine çok romantik bir evlilik teklifinde bulundu.

Şimdilerde ise yaz aylarında evleneceği konuşulan Oğuzhan Koç’un, hem İstanbul’daki deniz kenarı mekanlara baktığı hem de Çeşme’deki beachler ile iletişime geçtiği iddia ediliyor.

Yorum Yap