Cobra Kai 5. Sezon Fragmanı Yayınladı! İşte Yayın Tarihi…

Yorum ekle
1 dk. Oku

Netflix, The Karate Kid filmlerinin devamı niteliğinde olan ve The Karate Kid film serisini devam ettiren ve orijinal yıldızları Daniel LaRusso rolüyle Ralph Macchio, Johnny Lawrence rolüyle William Zabka, John Kreese rolüyle Martin Kove, Terry Silver rolüyle Thomas Ian Griffith ve Chozen rolüyle Yuji Okumoto‘yu tekrar izleyeceğimiz tarihi açıkladı.

Platform Cobra Kai 4. sezon başladığında 5. sezon çekimlerini çoktan bitirmişti. Ve şimdi Netflix yeni bölümleri tahmin edilenden birkaç ay önce yayınlamaya başlayacak. Cobra Kai 5. sezon için yayınlanan yeni bir fragmanda Netflix, dizinin 5. sezonunun prömiyer tarihini 9 Eylül 2022 olarak açıkladı.

- Reklam -

Cobra Kai 5.Sezon Yeni Fragman

Kobra Kai 5. Sezon Fragmanı

Cobra Kai‘da anlatılması gereken çok fazla hikaye var. Savaşmaya devam eden çeşitli dojolar arasında yaşanan sürekli çekişme ile Cobra Kai 5. sezonda çözülmesi gereken çok fazla olay var. Dizinin yapımcıları yakın bir zamanda katıldıkları röportajda anlatmaları gereken çok fazla hikaye olduğunu söylemişti. Aynı zamanda dizinin 6.sezon çalışmaları da başladı.

Yorum Yap