Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz evlendi

Yorum ekle
2 dk. Oku

İngiliz eski futbolcu David Beckham ve Victoria Beckham’ın büyük oğlu Brooklyn Beckham ile oyuncu Nicola Anne Peltz, Peltz’in milyarder babası Nelson Peltz’in ABD’deki malikanesinde 3,5 milyon dolara mal olan ve ünlülerin akın ettiği bir düğünle evlendi. ‘Yılın düğünü’ sonrası Brooklyn Beckham’ın aldığı soyadı kararı dikkat çekti. (Fotoğraflar: Backgrid USA ve MEGA)

Victoria-David Beckham çiftinin oğlu Brooklyn Beckham, milyarder Nelson Peltz’in kızı Nicola Anne Peltz ile dün akşam evlendi. Çift nikah öncesi evlilik sözleşmesi yaptı. Düğün 1.6 milyar dolar servete sahip Peltz Ailesi’nin Florida, Palm Springs’te bulunan malikanesinde gerçekleşti. Nelson Peltz’in kızının düğünü için 4 milyon dolar (59 milyon TL) harcadı iddia edildi. Brooklyn Beckham evlendikten sonra eşinin soyadını taşıma kararı aldı.

- Reklam -

Uzun zamandır aşk yaşayan Brooklyn Beckham (23) ve Nicola Anne Peltz (27) çiftinin nikahı yılın düğünü olarak lanse ediliyor.

300 KONUK KATILDI

Yıllardır sadece müzik, futbol ve moda dünyasının değil Magazin dünyasının da gündeminden düşmeyen David Beckham ile Victoria Beckham, en büyük oğulları Brooklyn Beckham uzun zamandır aşk yaşadığı Nicola Anne Peltz ile dünyaevine girdi.

EL ELE GELDİLER

Victoria-David Beckham çifti oğullarının heyecanına ortak oldu. Tören alanına el ele gelen çift şıklıklarıyla göz kamaştırdı.

47 yaşındaki Victoria Beckham düğünde dantel süslemeli, askılı gümüş saten elbise tercih etti.

Eski futbolcu David Beckham ise bu özel gecede siyah simokin giydi.

- Advertisement -

Yorum Yap