Black Mirror 6. Sezon Geliyor! İşte İlk Fragman ve Çıkış Tarihi

Yorum ekle
2 dk. Oku

Netflix’in sevilen bilim kurgu dizisi Black Mirror, üç yıl aradan sonra altıncı sezonuyla geri dönüyor. Dizinin yeni sezonunun fragmanı ve çıkış tarihi bugün resmi olarak duyuruldu.

Black Mirror, teknolojinin insan hayatına etkilerini sorgulayan, her bölümü farklı bir hikaye ve oyuncu kadrosuna sahip olan bir antoloji dizisi. Dizinin yaratıcısı ve baş yazarı Charlie Brooker, altıncı sezon için Tudum’a verdiği röportajda, dizinin sınırlarını zorladığını ve izleyicileri şaşırtacağını söyledi.

“Black Mirror’un her bölümünün birbirinden tamamen farklı olması ve insanları -ve kendimi- şaşırtması gerektiğini düşünüyorum. Yoksa ne anlamı var? Bu bir seri olmalı ki kolayca tanımlanamamalı ve kendini yeniden icat edebilmeli.” diyen Brooker, altıncı sezonun bazı bölümlerinin dizinin alışılmış kalıplarının dışına çıkacağını belirtti.

- Reklam -

“Bu sezonu başlatırken, hem bir meydan okuma hem de hem benim hem de izleyicinin ilgisini canlı tutmak için, kendi temel varsayımlarımdan bazılarını bilerek tersine çevirdim. Sonuç olarak bu sefer, daha önce dizinin asla yapmayacağına yemin ettiğim bazı unsurlar da dahil olmak üzere, ‘bir Black Mirror bölümü’ ne olduğunun parametrelerini genişletmek için çılgınca hamleler ve daha fazla çeşitlilik var.” dedi.

Dizinin altıncı sezonunda yer alacak oyuncular arasında Aaron Paul, Anjana Vasan, Annie Murphy, Auden Thornton, Ben Barnes, Clara Rugaard, Daniel Portman, Danny Ramirez, David Shields, Himesh Patel, John Hannah, Josh Hartnett, Kate Mara, Michael Cera, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Paapa Essiedu, Rob Delaney, Rory Culkin, Salma Hayek Pinault, Samuel Blenkin ve Zazie Beetz gibi isimler bulunuyor.

Black Mirror’un altıncı sezonu Haziran ayında Netflix’te yayınlanacak.

Fragmanını izlemek için aşağıdaki videoyu tıklayabilirsiniz

Yorum Yap