2021 Yazında Trend Olan Cesur ve Parlak Makyaj

Yorum ekle
1 dk. Oku

Kusursuz Taze Cilt

Doğal Makyaj

Makyajsız taze görünüm trendler ne olursa olsun popülerliğini kaybetmiyor. Bu yaz doğal cildi vurgulayan minimal makyajları daha fazla görmeye hazır olun. Sadece temel makyaj malzemeleri ve nemlendiricileri kullanarak elde edebileceğiniz bu taze görünüm, sıcak havaları ve özellikle de maskeyi düşününce çok mantıklı geliyor.

Siyah Çizgiye Mola Verelim

Renkli Eyeliner

Siyah eyelinerın dinlenme zamanı geldi. Bu yaz renkli eyelinerlar hiç olmadığı kadar popüler oldu. Özellikle mavi tonlarının sık sık karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

- Reklam -

Parlak ve Renkli Gölgeler

Parlak Gölge

Sıcak aylarda cesur gölgeler hiç olmadığı kadar moda oluyor. Bu trendi denemek için çok fazla alanımız olacak yeşil, mavi, pastel pembe, neon.. Her renkten farları denemekten korkmayalım.

Kaşlar Yukarıda

Yukarı Kaş Modası

Doğal taranmış ve sabitlenmiş kaşlar son zamanların en popüler güzellik trendleri arasında. Doğal kaşlar yüzümüzü ön plana çıkarır ve bize genç bir görünüm sağlar.

Makyajda Grafik Desenler mi?

Grafik Desenli Eyeliner

Geçen baharda yüz maskelerine mecburi alıştıktan sonra makyaj gözlerle ilgilenmeye başlamıştı. Sıcaklık yükseldikçe göz makyajı görünümleri daha ayrıntılı ve daha parlak hale geliyor. Kalem çizgileri ve renkli desenli eyeliner ile göz makyajımızda havalı bir görünüm elde edebiliriz.

Yorum Yap