2020-2021 Sonbahar Kış Modası

Yorum ekle
2 dk. Oku

Her ne kadar tüm dünya covid-19 sorunuyla uğraşsa da hayat bir şekilde devam ediyor. Yazın sonlarına yaklaştık ve önümüz sonbahar mevsimi. Moda haftalarında sergilenen 2020-21 Sonbahar/Kış koleksiyonlarıyla sezonun öne çıkan moda trendleri.

Paltolar Vücudu Kaplıyor

2020-2021 Sonbahar/Kış sezonunun ceket ve palto trendlerinde öne çıkan siluetlerinden biri de hacimli oversize tasarımlar. Vücudu kaplarken rahat ve aynı zamanda da son derece sofistike ve lüks hissi veren bu paltolar, adeta podyumda 80ler döneminin Yukarı Doğu Yakası kızlarını selamlıyor hissi yarattı.

- Reklam -

Farklı Seçim Kürkler

Önümüzdeki kış dondurucu soğuklarla karşılaşacak olursak bu devasa kürkler sayesinde kimse kışa hazırlıksız yakalanmayacak. Tasarımcıların yaratıcılığını sergilediği kürk görünümü veren örgüler, sürdürülebilir kürkler ve yeni nesil suni peluşlar yeni sezonda göreceğimiz modeller arasında.

Hep Moda Ekose

Modanın dilinden anlayanlar iyi bilir ki ekose, uzun bir süredir moda dünyasının tasarımlarında ana dili gibi konuşturduğu bir desen. Neredeyse her sezon farklı tasarımcıların koleksiyonlarında farklı siluetlerde podyuma çıktı ekoseler. 2020-2021 Sonbahar/Kış sezonunda yine diğer markalar da bu deseni kullanarak, kendi estetik anlayışlarına göre çeşitli tasarımlar ortaya koydu. Markalar yavaş yavaş ekoseli modelleri sunmaya başladı bile.

Yine Püsküller

Geçen sene itibariyle tüm büyüleyiciliğiyle kullanışlı hale getirilen ve trend olan püsküller, bu sefer de 2020-2021 Sonbahar/Kış moda trendleri için soğuk havalara daha iyi uyum sağlayabilecek tasarımlara uyarlanmış.

Denizci Stiliyle Farklılık Kat

2020-2021 Sonbahar/Kış modası, yeni sezonda klasik Amerikan tarzına da yeni bir soluk getiriyor. İri gold düğmeli lacivert blazer ceketler, tekne stilini andıran şeritli hırkaları bu yıla damga vuracak gibi.

Yorum Yap